zveřejněno: 28. 06. 2018

T-Mobile Olympijský běh 2018

20.6 je mezinárodní Olympijský den. Mezinárodní Olympijský den slavíme největší běžeckou akcí v České republice. V rámci T-Mobile Olympijského běhu 2017 vyběhlo na různých místech přes 76 tisíc běžců – ať už jako součást oficiálního závodu v tzv. zlatých, stříbrných či bronzových městech, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy v běžecké aplikaci.Letos se do závodů registrovalo kolem 72 tis. běžců. Nejbližší závod se konal v Jihlavě. Běželo se na dvou tratích-4,2km a 8,4 km. Marča závodila v kratší distanci a v něžném pohlaví vybojovala zlato a celkově doběhla třetí!. Dafča zvolil delší trať. S časem 41:42 doběhl celkově devatenáctý Závod bohužel nemohl absolvovat ze zdravotních důvodů Zdenda, který by zajisté výzamně zamíchal kartami ve výsledkové listině. https://www.olympijskybeh.cz/