zveřejněno: 19. 08. 2019

STEVENS Jihočeský MTB pohár - Jistebnice 2019

V sobotu 17.8.2019 se nás vydali reprezentovat tři "predátoři" od Valenty Radek Štrosmajer, Karel Moravec a Jan Mikolášek  na STEVENS Jihočeský MTB pohár do Jistebnice. Délka trati na které startovali byla 45 km s převýšením 1058 v.m. Všem třem  závod sedl, i když na bednu se šlo jenom  jednou a jednou to bylo fousový. Štróza dojel maraton na  celkovém 19. místě, v kategorii 40-49 obsadil 8. místo. Miko byl celkově na 11. místě a v kategorii 18-29 obsadil 4.místo. To Karel Moravec zajel svůj závod absolutně skvěle a ještě o level výš. Obsadil tak celkové 1. místo a jako bonus byl první na vrcholu  sjezdovky, kde byla vypsaná prémie. Tímto svým super výkonem vypálil rybník všem Jistebnickým prestižákům, a to se u VELOSPORT Valenta SCOTT Team počítá a cení dvvojnásob!!!