zveřejněno: 23. 10. 2019

Velká cena Jindřichova Hradce v cyklokrosu - IX. ročník

V sobotu 19.10.2019  předvedli Jakub Kadlec, Martin Hunal a Radek Štrosmajer   naše dresy VELOSPORT  Valenta SCOTT Team při zdolávání cyklokrosové trati na závodě Velká cena Jindřichova Hradce v cyklokrosu.

Cyklokrosy nedaleko Jindřichova Hradce na Břeskáči se staly již tradičními. Jel se tam totiž už 9. ročník. Kubovi se závod vydařil na jedničku, i když byl sloučený. U Hradce totiž startovaly společně krosky i biky. Kuba jel kros na biku a odstartoval skvěle! Od prvního kola jel na čele, postupně si vybudoval malý náskok, který pomalu navyšoval. Udržel ho až do cíle a skončil na 1. místě absolutně. Borci kteří skončili na druhém a třetím místě za Kubou startovali na kroskách. Radek Štrosmajer závodil rovněž na biku a obsadil celkové 7. místo a 2. místo v kategorii nad 40 let. Martin Hunal sedlal krosové kolo a po pádu byl absolutně na 8. místě a v kategorii do 39 let mu patřilo 6. místo.

---------------------------------------------------------------------------- RF Sr.