zveřejněno: 08. 09. 2020

JČP MTB - Soběslav

V sobotu 5.9.2020 se uskutečnil v Soběslavi poslední ze čtyř závodů Jihočeského poháru MTB. Za VELOSPORT Valenta SCOTT Team odjeli z Pelhřimova do Soběslavi poměřit své síly s ostatními bikery Radek Štrosmajer a Jan Mikolášek.

Štróza s Mikem se postavili na start tratě A 46 km s převýšením 830 výškových metrů. Štróza v závodě dojel o fous lépe než Miko, a to na celkovém 27.místě, na 7.místě v kategorii MA 40-49. Miko obsadil celkové 30.místo a v kategorii MA 18-29 10.flek.
Závod vyhrál cyklokrosař Lukáš Smola TOI TOI CK Slaný. Emil Hekele, úřadující republikový šampión v cyklokrosu, obsadil celkové 4. místo.