zveřejněno: 15. 09. 2020

Bike Maraton Kněžice 2020

V sobotu 12.9.2020 se vydalo na 15. ročník závodu Bike Maraton Kněžice, do města Kněžice v okrese Jihlava, cedit krev za manšaft VELOSPORT Valenta SCOTT Team kvarteto těchto našich borců. Radek Štrosmajer, Martin Hunal, Karel MoravecJan Mikolášek

Chlapci startovali na trati 46 km, která měla převýšení 1000 m a jela se na 4 okruhy s distancí okruhu 11,5 km. Karlosova a Mikova kategorie byla M I. 19-29, Štrózova M III. 40-49, Hunyho M II. 30-39. Závod celkově vyhrál a 1. místo obsadil Karel Moravec, 3. místo celkově a rovněž tak i ve svojí kategorii obsadil Honza Mikolášek. Martin Hunal Dojel na celkovém 6. místě, 2. místo v kategorii. Radek Štrosmajer celkově 9. místo a 3. místo vkategorii.