zveřejněno: 05. 10. 2020

KPŽ - Ralsko MTB Tour České spořitelny 2020

Protože od pondělí 5.10.2020 nastane z nařízení vlády České republiky kvůli Covid-19 v naší zemi opět nouzový stav, byl zřejmě bikový závod KPŽ - Ralsko MTB Tour České spořitelny v sobotu 3.10.2020 letos tím posledním. Závod probíhal v bývalém vojenském prostoru Ralsko. Tam se tedy vydali na start tři naši závoďáci z VELOSPORT Valenta SCOTT Team, a to  Radek Štrosmajer, Jiří Bulant a Jan Mikolášek. Všichni tři zmínění borci byli prihlášeni k zdolání trasy B 54 km s převýšením 680 m. Miko v kategorii M 23-29 let a Buli se Štrózou v kategorii M 40-49 let. Miko obsadil celkově 29. místo a ve své kategorii pak 7. místo, Štróza cel. 59.,  v kat. 12., Buli cel. 117., v kat. 40. Při startu závodu se dodržovala vládní nařízení. Startovalo se tedy ve vlnách po 50 závodnících v 30 vteřinových intervalech. Miko staroval z 2. vlny, Buli se Štrózou z 3. Závod vyhrál Jan Strož  v manšaftu ETHIC SPORT  CYCLING TEAM čase 1:42:58.5 před Matoušem Ulmanem z Česká spořitelna - Accolade cycling team.